17176.
399. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
V. Boulet: Zoologie - Botanique. Párizs, 1931, Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel.