Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 58

Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar földrajzi Társaság Könyvtára III. kötet. Bp., Lampel Róbert. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17172.

2 000 HUF
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Ford.: Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. 221 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült és foltos borítóval, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, két részre vált papír védőborítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi aláírásával.
17173.

1 600 HUF
Dr. Göldi A. Emil: A rovarok szerepe a betegségek előidézésben és terjesztésében. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 286 fekete-fehér szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
17174.

1 400 HUF
17175.

800 HUF
V. Boulet: Zoologie - Botanique. Párizs, 1931, Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel.
17176.

1 600 HUF
Lutter Nándor: Közönséges számtan a középtanodák számára. Bp., 1893., Franklin, IV+367+1 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon aláhúzással, foltos, jegyzetelt borítóval.
17177.

1 800 HUF
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. Általános rész. Bp., 1928., Universitas. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel.
17178.

1 600 HUF
17179.

1 400 HUF
Tolnai: Orvos a családban. Orvosi lexikon. II. kötet. Abortus-gyomorfekély. + IV. kötet. Nemi eltévelyedés-szamárköhögés. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel, színes ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet kissé hiányos gerinccel.
17180.

2 000 HUF
17181.

1 000 HUF
Kamrapatika. 1001 természetes gyógymód. Fordította: Sóskuthy György. Szerk.: Dibás Gabriella, Kakuk Ágnes. Bp.,2012, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17182.

Kamrapatika. 1001 természetes gyógymód. Fordította: Sóskuthy György. Szerk.: Dibás Gabriella, Kakuk Ágnes. Bp.,2012, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

1 000 HUF
17183.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF