Bakallár Breviárium. Bakallár József (1940-2013) festőművész által ded... https://www.darabanth.com/en/online-auction/399/categories~Books/Books-Architecture-Art~1500006/Bakallar-Breviarium-Bakallar-Jozsef-1940-2013-festomuvesz-altal-dedikalt-Bp-1996-Bak~II2437192
2437192
16697
399
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
Description: Bakallár Breviárium. Bakallár József (1940-2013) festőművész által dedikált! Bp., 1996, Bakallár József és felesége kiadása. Készült 1000 számozott példányban. 523. sz. példány a művész aláírásával. Bakallár József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói harántalakú egészvászon kötés. + Ugyanezen könyv több lapja, hiányos, kötés nélkül.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035