1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
1990 Tulipán füzetek. Székelyföldi IsmeretterjesztÅ‘ folyóirat. I. évf. 1. sz. Sepsiszentgyörgy, Tulipán, foltos, kopott borÃtóval, rajta gyűrÅ‘désnyomokkal, a hátsó borÃtó alsó sarkán hiánnyal, 31+1 p.