12566. 399. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
0 HUF
Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras