5 000 HUF
14
2 db kupa és 3 db fotó, Madách Imre (1921-1994) 428-as rajtszámmal. M. Sz. H. Sz. és M.M.Sz. Által rendezett motorosok a SZABAD NÉP otthonáért gyorsasági verseny 1949. (ezüstözött alpakka, hibátlan, m:21cm) M.Sz.H. Sz. X. ker. csoport Puskin emlékversenye 1949.VI.16. (zománcozott fém, sérült, m: 21cm.)