11332. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
15 000 HUF
0 HUF
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras