11223. 398. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert