3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm