20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm