11085. 398. Closed Online auction Art-ceramics
1 600 HUF
0 HUF
Italos készlet, mázas kerámia, fekete, 1 db füles kancsó m: 17 cm, 1 db tálca d: 25 cm, 3 db füles csésze, m: 4,5 cm, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca alján sérüléssel
Photo of the item taken by : karap_norbert