10035. 398. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Bognár Árpád (1931-2004): Menekülő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/15), lap széle foltos, szakadt, 38,5×29,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor