10387.
398. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm