19044. 398. Closed Online auction Jewellery
28 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) bordázott névjegykártyatartó, belül aranyozott, jelzett, 7,7×5,5×1,3 cm, nettó: 85,6 g
Photo of the item taken by : karap_norbert