Books: Technics

Number of items: 31

Balogh Gyula - Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása, Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, Második Kiadás, Papírkötés, a borítója kopott, foltos, szakadt gerinccel.
17742.

6 000 HUF
17,80
21,43
Hammer price:
6 000 HUF
Benke Zoltán-Szentpéteri János: Mezőgazdasági gépszerelő szerkezettan és szerelési ismeret. II. Bp., 1973., Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3040 példányban.
17743.

3 000 HUF
8,90
10,71
Hammer price:
3 000 HUF
17744.

2 600 HUF
7,72
9,29
Hammer price:
2 600 HUF
17745.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,75
5,71
  Add to cart
  Remove
Becske Ödön: Öntőminta készítés, Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, Harmadik Kiadás, Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17746.

2 400 HUF
7,12
8,57
Hammer price:
2 400 HUF
Vegyes repülés technikai tétel, 2 db:  A. A. Zsabrov: A repülés alapismeretei. Bp., 1951., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári címkével.;  Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörből. Bp.,[1955], Magyar Repülő Szövetség,(Vörös Csillag-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés.
17747.

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
800 HUF
Vermes Ágoston: Vasúti járműszerkezetek és vasúti kocsik I. Kézirat. Bp, 1989, Tankönyvkiadó. 4. változatlan kiadás.205 ábrával. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 307 példányban.
17748.

Available
1 400 HUF
4,15
  Add to cart
  Remove
Holdampf Gyula-Riedl László: Gépesítési útmutató. Országos Erdészeti Főigazgatóság. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17749.

Available
1 800 HUF
5,34
6,43
  Add to cart
  Remove
17750.

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove
Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
17751.

Available
800 HUF
2,37
2,86
  Add to cart
  Remove
Benedek István Gábor: Földalatti történet. Bp., 1982. Kozmosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos és gyűrött borítóval.
17752.

Available
1 200 HUF
3,56
4,29
  Add to cart
  Remove
17753.

Available
2 000 HUF
5,93
7,14
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.