Books: Technics

Number of items: 31

Balogh Gyula - Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása, Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, Második Kiadás, Papírkötés, a borítója kopott, foltos, szakadt gerinccel.
17742.

6 000 HUF
Benke Zoltán-Szentpéteri János: Mezőgazdasági gépszerelő szerkezettan és szerelési ismeret. II. Bp., 1973., Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3040 példányban.
17743.

3 000 HUF
17744.

2 600 HUF
7,03
7,65
17745.

1 600 HUF
Becske Ödön: Öntőminta készítés, Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, Harmadik Kiadás, Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17746.

2 400 HUF
Vegyes repülés technikai tétel, 2 db:  A. A. Zsabrov: A repülés alapismeretei. Bp., 1951., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári címkével.;  Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörből. Bp.,[1955], Magyar Repülő Szövetség,(Vörös Csillag-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés.
17747.

800 HUF
Vermes Ágoston: Vasúti járműszerkezetek és vasúti kocsik I. Kézirat. Bp, 1989, Tankönyvkiadó. 4. változatlan kiadás.205 ábrával. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 307 példányban.
17748.

1 400 HUF
Holdampf Gyula-Riedl László: Gépesítési útmutató. Országos Erdészeti Főigazgatóság. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17749.

1 800 HUF
Acélcső gyártmányok. I. sz. függelék. Weiss Manfred Acél - és Fémművei Részvénytársaság. Bp, 1939, Közlekedési Nyomda Kft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17750.

2 000 HUF
Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
17751.

800 HUF
Benedek István Gábor: Földalatti történet. Bp., 1982. Kozmosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos és gyűrött borítóval.
17752.

1 200 HUF
17753.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF