15607.
398. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt, a lapok kopottak.