Number of items: 294

18149.

4 800 HUF
12,97
14,12
Rejtő Jenő 12 műve:  A szőke ciklon, A Néma Revolverek Városa, A három testőr Afrikában, Az elveszett cirkáló, A Láthatatlan Légió, Csontbrigád, Egy bolond száz bajt csinál, Az előretolt helyőrség, Ezen egy éjszaka. Bp., Albatrosz.;  A három testőr Afrikában. Bp., Könyvkuckó.;  Piszkos Fred közbelép. Bp., Alexandra;  Kalandregények. Rejtő Jenő összegyűjtött művei 3. Bp., Videopont. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói papír védőborítóban.
18150.

1 000 HUF
Vaszary Gábor: Kislány a láthatáron. Bp., 1939, Nova. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott és koszos papír védőborítóval. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé meglazult kötéssel.
18151.

1 200 HUF
3 db irodalomtörténeti könyv: Dr. Birkás Géza: A francia irodalom története. Bp., 1927, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, borító szélén egészen apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. + Kőrösi Albin: A spanyol irodalom története. Bp., 1930, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban. + Nagysolymosi József: A lengyel irodalom. Bp., 1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, borító hátsó fele foltos, egy lapon piros ceruzás jelöléssel
18152.

1 400 HUF
Budapesti Újságírók Egyesülete Jubiláris Almanachja. Szerk.: Eötvös Leó. Bp., 1917. Kartonált papírkötésben kis kopással, jó állapotban.
18153.

1 600 HUF
15
Uj Dekameron. Ludovic Helévy elbeszélései. I.-II. Bp., 1893. Ráth Mór. Kiadói, Kiss Valdemár féle festett egészvászon kötésben. Jó példányok
18154.

3 000 HUF
18155.

100 HUF
0,27
0,29
Csaplár Vilmos: Kurva vagyok. Pénzt, de sokat! Zsidó vagyok Magyarországon. 3 könyv 1 kötetben. Bp., Hanga, 2003. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval.
18156.

800 HUF
Tormay Cécile: Az ősi küldött. Esztergom, 2009, Pax Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Szabó Dezső: Az elsodort falu. Szeged, Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18157.

1 600 HUF
Móricz Zsigmond műveinek 7 kötete: Tűznek nem szabad kialudni, Szegény emberek, Magyarok, Úri Muri, Kerek Ferkó, A fáklya, Légy jó mindhalálig. Bp., 1939, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, benne kissé foltos lapokkal is, névbélyegzőkkel.
18158.

2 800 HUF
7,57
8,24
11 db fantasztikus könyv: Georges Walter: Repülnek a Vanessák, Alekszandr Beljajev: A levegőkerekedő, Isaac Asimov: Gyilkosság a könyvvásáron, Isaac Asimov: Second Foundation, Szívélyes Fhrenheit, Alapítvány és Föld, Alekszandr Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja, Dieter Ott: Az ördöngös caprioli, Lengyel Péter: Ogg második bolygólya, Babits Jósika Laczkó: Galaktika, Stanislaw Lem: Magellán felhő, különféle kiadásban, változó kötésben, jó állapotban.
18159.

2 400 HUF
18160.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF