Number of items: 294

Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás. A képeket összegyűjtötte és válogatta: Relle Ágnes. Bp.,2008,Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
18053.

1 200 HUF
Eszther Sat.: Regény és regény-itészet, Pest, 1859, Emich Gusztáv. Papírkötés, a gerince szakadt, a borító foltos. Vass József Könyvkereskedése bélyegzéssel.
18054.

Eszther Sat.: Regény és regény-itészet, Pest, 1859, Emich Gusztáv. Papírkötés, a gerince szakadt, a borító foltos. "Vass József Könyvkereskedése" bélyegzéssel.

1 000 HUF
Jim Morrison: Senkiföldjén, No Ones Land, Szerk.: Szöllősi Péter, 1997, Vagabund, papírkötés.
18055.

Jim Morrison: Senkiföldjén, No One's Land, Szerk.: Szöllősi Péter, 1997, Vagabund, papírkötés.

1 000 HUF
Drozdik Sándor: Tűzoltó taktikai ismeretek az önkéntes tűzoltók számára. Bp., 1995, Pro-Sec Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18056.

800 HUF
Vidám könyv. Magyar írók humoros írásai. Vál.: Vargha Kálmán. Hegedűs István rajzaival. Mikszáth Kálmán, Gárdonyi Géza, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások írásaival. Bp.,én.,Móra. KIadói kissé kopott félvászon-kötés.
18057.

1 000 HUF
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1877, Ráth Mór, 8+174 p. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Méhner-kötés, kopott borítóval.
18058.

1 200 HUF
Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet köréből stb. Harmadik, bővített kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. Kiadói papírkötésben, kissé kopott és kissé szakadozott borítóval, felvágatlan példány.
18059.

2 000 HUF
Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Második kiadás. Bp., 1936, a magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottak a lapszélek a borítón.
18060.

2 000 HUF
18061.

800 HUF
Borisz Jelcin: Éjszakai naplójegyzetek. Ford.: Komáromi Rudolf. Bp., 2001, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
18062.

1 200 HUF
18063.

1 200 HUF
18064.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF