Number of items: 294

16 db Verne Gyula kötet: Utazás a hold körül, A rejtelmes sziget, Grant kapitány gyermekei, Utazás a holdba, Dél csillaga, Utazás a föld központja felé stb. Bp., 1895-99 körül, Franklin. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott borítókkal és gerincekkel, helyenként kissé sérült gerinccel, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel, két kötetben kötetben kijáró lapokkal.
17909.

36 000 HUF
106,82
128,57
Hammer price:
44 000 HUF
Hegedüs Lajos Kandid Árnyak. Nevezetes bünesetek gyüjteménye. 1-2. kötet. (egybekötve) Királyi Pál (1818-1892) publicista és országgyűlési képviselő hagyatéki bélyegzőjével!  Pest, 1859. Heckenast. (Landerer és Heckenast ny.). VIII, 199 p., 1 sztl. lev. 251 p. 1 sztl. lev. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, . Gerinc sérült.
17910.

18 000 HUF
53,41
64,29
11
Hammer price:
40 000 HUF
Gróf Bánffy Miklós: Erdélyi történet I-III. köt.: I. köt.: Megszámláltattál... I-II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt. III. köt.: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, festett felső lapélekkel.
17911.

8 000 HUF
23,74
28,57
Hammer price:
18 000 HUF
Homérosz: Íliász, Odüsszeia, Homéroszi költemények. Devecseri Gábor és Falus Róbert tanulmányaival. Ford.: Devecseri Gábor. Helikon Klasszikusok. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (424./600) példány.
17912.

8 000 HUF
23,74
28,57
17
Hammer price:
30 000 HUF
Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. Ford.: Máthé Elek. Helikon Klasszikusok. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (487./1100) példány.
17913.

8 000 HUF
23,74
28,57
9
Hammer price:
16 000 HUF
Boccaccio művei. Ford.: Jékely Zoltán, Végh György, Révay József, Molnár Imre, Majtényi Zoltán, Füsi József. Rózsa Zoltán jegyzeteivel, bibliográfiai áttekintésével és utószavával. Helikon Klasszikusok. Bp.,1964, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1034./1100) példány.
17914.

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
4 000 HUF
Bertolt Brecht színművei I-II. köt. Szerk.: Vajda György Mihály, Walkó György. Ford.: Nemes Nagy Ágnes, Réz Ádám, Ungvári Tamás és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1964, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1414./1750) példány.
17915.

4 000 HUF
11,87
14,29
26
Hammer price:
15 000 HUF
Thomas Mann elbeszélései. Ford.: Jékely Zoltán, Kosztolányi Dezső és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1054./1100) példány.
17916.

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
5 500 HUF
Vergilius összes művei. Ford.: Lakatos István. Helikon Klasszikusok. Bp.,1967, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány. Számozott (1046./1700) példány.
17917.

4 000 HUF
11,87
14,29
Hammer price:
4 000 HUF
Martin Andersen Nexö: Szürke fény. Fordította: Jánosy István. Helikon Klasszikusok. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (233./1100) példány.
17918.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
3 400 HUF
Jean Racine összes drámái. Ford.: Illyés Gyula, Nemes Nagy Ágnes, Szabó Lőrinc és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (305./1350) példány.
17919.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
2 600 HUF
Arisztophanész vígjátékai. Ford.: Arany János. Helikon Klasszikusok. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (704./1750) példány.
17920.

2 000 HUF
5,93
7,14
Hammer price:
3 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.