Books: Minibooks

Number of items: 21

Kb 30 db minikönyv, benne jobbakkal, reprintekkel, hasonmásokkal, hozzá két tömör réz háromszög idom könyvtámasz mnikönyveknek
17853.

5 000 HUF
14,84
17,86
Hammer price:
5 000 HUF
Szent Dávid királynak és prófétáinak százötven zsoltárai. Amstelodam, 1686, Tótfalusi Kis Miklós. REPRINT! Gyoma, 1985, Kner. Kiadói műbőr kötés, kötéstáblán kis benyomódással.
17854.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 600 HUF
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Kísérő tanulmánnyal. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, jó állapotban.
17855.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 600 HUF
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben,
17856.

1 600 HUF
4,75
5,71
Hammer price:
1 600 HUF
Babits Mihály válogatott versei. Szekszárd, 1976, Szekszárdi Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. + Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Kass János illusztrációival. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17857.

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
800 HUF
Károly Gundel: 100 ungarische Kochrezepte. Bp., 1981, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17858.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
Leskó László: Kaposvár. H.n., Kaposvári Városi Tanács. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17859.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,97
3,57
  Add to cart
  Remove
Vegyes sport témájú minikönyv tétel, 5 db:  Kozák Mihály-Lakatos György: Hetvenöt év száz aranyérem. Bp.,1977,Sport.;  Európa-bajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. Bp.,1975,Sport.;  Olimpiai bajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. Bp.,1976,Sport.;  Képessy József-Borbély Tibor: Olimpiai arcképcsarnok. 105 magyar aranyérem története. Európa-bajnokaink. Bp.,1977,Sport.;  Szűcs László: A magyar labdarúgó bajnokcsapatok. (1901-1975.) Bp.,1976,Sport.; Számozatlan példányok. Kiadói nyl-kötések.
17860.

1 200 HUF
3,56
4,29
Hammer price:
2 400 HUF
2 db minikönyv - Kodály Zoltán + Zsolnay Hungary. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17861.

1 200 HUF
3,56
4,29
Hammer price:
1 200 HUF
Megay, László-Rékassy, Csaba: Buch vom Buch. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1977, Móra. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1300 példányban, (ebből 200 német, 200 orosz nyelven.) + Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1901-1973. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17862.

800 HUF
2,37
2,86
Hammer price:
800 HUF
17863.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 000 HUF
Schiff Ervin: Phyllisz és a házasélet. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17864.

1 000 HUF
2,97
3,57
Hammer price:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 398:
From 6 July to 15 July
Viewing: from 12 July to 15 July
Payment deadline is 30 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.