Books: History

Number of items: 207

A.L. Morton: Az angol nép története I-II. köt. Ford.: Szemerényi Oszvald és Szentmihályi János. Bp., é.n., Hungária. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
15770.

2 000 HUF
15771.

2 400 HUF
15772.

1 000 HUF
2 db Diana brit hercegnővel kapcsolatos könyv: Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. H.n.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. + Ingrid Seward: A királynő és Diana. H.n., 2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15773.

1 400 HUF
2 db Erzsébet királynével és 1 db Rudolf trónörökössel kapcsolatos könyv: Bart István: A boldogtalan sorsú Rudolf trónörökös. Bp., 1984. Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. + Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp.,1985, Helikon. Kiadói papírkötés. + Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
15774.

1 400 HUF
Tabajdi Gábor - Ungváry Krisztián: Elhallgatott múlt, A pártállam és a belügy, A politikai rendőrség működése Magyarországon 1956-1990, Bp., 2008, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15775.

1 200 HUF
Ludwig Winder: A Trónörökös. I-II. kötet. Korok és hősök regényei, szerk.: Juhász Vilmos. Balla Antal bevezető tanulmányával. Bp., 1938, Dante. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár. Hiányzó térképpel.
15777.

1 400 HUF
15778.

1 600 HUF
15779.

2 200 HUF
5,95
6,47
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
15780.

1 600 HUF
Széchényi István és Kora. Szerk.: Éri István. Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtár 3. sz. Bp., 1991, Tájak-Korok-Múzeum. Kiadói kemény-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15781.

1 000 HUF
Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József. Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés.
15782.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF