Books: Architecture, Art

Number of items: 241

Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16778.

1 000 HUF
16779.

5 000 HUF
16780.

5 000 HUF
Cseh Éva: Necuke. Japán miniatűr faragványok. Bp., 2000, Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16781.

1 200 HUF
23
Gérard Rondeau: Scenes de la vie tsigane. hn., 1982, Astrid. Francia nyelven. Gérard Rondeau fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés.
16782.

800 HUF
Az itáliai reneszánsz. Építészet, szobrász, festészet, rajz. Szerk.: Rolf Toman. Ford.: Borbás Mária, B. Szűcs Margit, Kertész Balázs. Bp., 1927, Vincze. Harmadik kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16783.

2 000 HUF
Dolgozatok a m. kir. Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézetéből. XIX. köt. 1943. Szerk.: Banner János. Szeged, 1943, Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézete, VII+254 p. + LXVIII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a 235. oldalnál a könyvtest szétvált, foltos, volt könyvtári példány.
16784.

800 HUF
Szeredi Merse Pál: Weininger Andor. A Bauhaustól New Yorkig. Bp., 2019, Virág Judit Galéria. 71p. Fekete-fehér és színes képekkel, Weininger Andor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16785.

1 200 HUF
16786.

5 000 HUF
Rados Jenő: Magyar építészet története. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, előzéklap gyűrött.
16787.

2 000 HUF
16788.

1 200 HUF
Kunstgewerbe. Ein Bericht über Entwicklung und Tätigkeit der Handwerker- u. Kunstgewerbeschulen in Preussen. Hrsg.: Bund der Kunstgewerbeschulmänner. Berlin,1922 ,Ernst Wasmuth A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és néhány színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel.
16789.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF