Books: Architecture, Art

Number of items: 241

Polgár Árpád: A múzsa Csókja. Csók István 1865-1961. Kiállítás: 2001. november 2-15. Bp., 2001, Polgár Galéria és Aukciós Ház. Fekete-fehér és színes képekkel, Csók István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16754.

1 200 HUF
2 db Pablo Picassoval kapcsolatos könyv: Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner), (Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 2 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. 2. kiadás. A szerző 53 fényképével és Illyés Gyula előszavával. Kiadói vászonkötés.
16755.

1 400 HUF
Novotny Tihamér (szerk.): Szentendrei Vajda Lajos Stúdió: 1972-2002. Szentendre, 2002, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. 336p. efZámbó István, feLugossy László, Aknay János, Wahorn András, Bukta Imre és mások műveinek reprodukcióival valamint fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón valamint az előzéklaptól a 22. oldalig lap szélén apró gyűrődéssel
16756.

3 000 HUF
Kishonthy Zsolt (szerk.): Seres László. Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest-Miskolc, 2017, MissonArt Galéria. 179p. Az egyik kurátor, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus, Seres László műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16757.

2 000 HUF
Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16758.

3 000 HUF
16759.

1 800 HUF
16760.

4 400 HUF
11,89
12,94
Beke László (szerk.): Gyarmathy Tihamér. Fotogramok. Bp., 2008, Magyar Fotográfiai Múzeum. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16761.

2 000 HUF
16762.

3 400 HUF
9,19
10,00
Battenberg Miniaturen Dosen von Jörg Nimmergut und Anna-Maria Wager. München, 1982, Battenberg. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
16763.

2 000 HUF
Catherine Cardinal: Die Zeit an der Kette. München, 1985. Klinkhardt & Biermann. Kiadói vászon kötés, papír védőborítóval
16764.

1 800 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval,.
16765.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF