Ships Balaton

Number of items: 22

cca 1920-1930 A Balaton tágabb környékének térképe,1:200.000, Bp., Magyar Királyi Állami Térképészet, vászonra kasírozva, foltos, kissé sérült, a szélén hiánnyal, 50x47 cm
13066.

2 000 HUF
6,01
7,19
Reismann, János - Illyés, Gyula: Le lac Balaton. Bp., 1962, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban.
13067.

2 800 HUF
8,41
10,07
cca 1930 Balaton környéki szüretre hívó humoros nyelvezetű plakát 22x32 cm
13068.

3 000 HUF
9,01
10,79
20
A Bakony és a Balaton-felvidék évezredei. Szerk.: Cs. Dax Margit, Törőcsik Zoltán, Uzsoki András. Veszprém, 1985, Bakonyi Múzeum. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13069.

1 000 HUF
3,00
3,60
cca 1860 3 db DDSG gőzhajó, hajózási menetrend újság kivágásokon
13070.

1 000 HUF
3,00
3,60
1917, 1944 Balaton, A Balatoni Szövetség hivatalos értesítője.X. évf.10-12 és XVIII évf 1. számai. Sok képpel és hirdetéssel
13071.

2 000 HUF
6,01
7,19
9
1773 Útmutató a dunai hajózásról - Anleitung für die zwote Navigations-Divisions-Direction an der Donau. 58p . Német nyelven benne a klf folyamszakaszok jellemzőivel táblázatos formában / Danube shipping regulations 58 p
13072.

20 000 HUF
60,06
71,94
Vegyes könyvtétel Balaton témában, 2 db. Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke, Panorama útikönyvek. Bp., é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papír kötésben. + Dr. Zákonyi Ferenc: Tihany és környéke. Panorama útikönyvek. Bp., é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papír kötésben.
13073.

2 000 HUF
6,01
7,19
Lipták Gábor: Balatonfüred és környéke. Útikönyvek. Balatonfüred, Alsóörs, Csopak, Nagyvázsony. A Panoráma balatoni sorozata IX. Bp, é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Papírkötésben, kissé kopott borítóval. + cca 1963. Balatonfüred térkép. Bp., Kartográfia, 18x27 cm.
13074.

2 000 HUF
6,01
7,19
9
Pethő Tibor: Balatonföldvár és környéke. Útikönyvek. Balatonföldvár, Zamárdi, Szántód, Balatonszárszó. A Panoráma balatoni sorozata II. Bp, é.n., Athenaeum. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
13075.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hévíz útikönyvek, 2 db. Hévízi kalauz. Keszthely, 1981, Magyar Hirdető. Papírkötésben. + Pethő Tibor:Hévíz és környéke. Útikönyvek. A Panoráma balatoni sorozata VI. Bp, é.n., Athenaeum. Második kiadás. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
13076.

2 000 HUF
6,01
7,19
Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, szakadt, ragasztott borítóval.
13077.

800 HUF
2,40
2,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.