40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal