10135. 397. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
14
0 HUF
Köllőd András (1905-1990): Csopaki strand (Balaton), 1962 szeptember. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 15,5×23 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras