70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Győrffy Sándor (1951-): Egyensúly, 2019. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 134. o. (oldalszám nélkül). Fa keretben. 60×40 cm / Sándor Győrffy (1951-): Balance, 2019. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The moment of silence 2). Festmények (paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 134. Framed. 60x40 cm