7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm