10300.
397. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm