10520.
397. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm