10310.
397. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Jelzés nélkül (Tölgyessy Artúr?): Naplemente a vízparton. Olaj, vászon, fa keretben. 43x67,5 cm