10302.
397. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm