15057.
397. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Ford.: Tábori Mihály. Bp., [1944], Folio. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban.