Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 44

Kő András: Papp Laci. Bp., 1976, Sport. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15600.

6 000 HUF
15601.

4 200 HUF
11,35
12,35
Meienreis, Walther: Das Säbelfechten mit dem leichten Säbel auf Hieb und Stich. Sport und Spiel MB 58. Leipzig, 1921, Grethlein. Kiadói papírkötés, lapok kijárnak, széteső állapotban / paperback, with faults, damaged condition
15602.

2 000 HUF
Dr. Moldoványi István: Útmutatás atletikai versenyek rendezéséhez. Bp., 1927, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
15603.

1 800 HUF
Dr. Fehér Dezső: Kincsem, a csodakanca. Bp., [1990], Hungarovideo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Dr. Fehér Dezső, Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyés. 1883-1983. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó/Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.
15604.

2 000 HUF
15605.

1 800 HUF
Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.
15606.

Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.

1 600 HUF
A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt pózoló sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.
15607.

A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt 'pózoló' sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.

1 000 HUF
Hámor Vilmos: Póczik-bombák. ...avagy amikor még a félistenek ablakot mostak. A szerző és Póczik József által dedikált. Könyvjelzővel. Bp., magánkiadás, 2015. Kiadói papírkötésben.
15608.

2 000 HUF
15609.

800 HUF
1966 Labdarúgás 1966. NBI, NBI/B. Programfüzet. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1966, Egyetemi Nyomda, 47+1 p.
15610.

800 HUF
15611.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF