17260.
397. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Szabó Tibor, Gyuris István, Nagy Pál: A szegedi MÁV nevelőotthon története 1896-1971. Bp., 1971, MÁV Vezérigazgatóság. 159 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, "Magyar Államvasutak Nevelőotthona Szeged" bélyegzővel. Példányszám: 1000.