17183.
397. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., 1930, Posner-ny., II-VIII+3+82+16+IX-XV p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Kitöltetlen.