30 000 HUF
18
Glashütte zsebóra fém tokkal, jelzett szerkezettel, hibátlan számlappal, másodpercmutatós, működik, a tokon apró kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal. Fém óralánccal, Souvenir de Jerusalem feliratos fém kereszt medállal. d: 41 mm