2 000 HUF
1917 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. 99. Band Nr. 1240-1253. 1914. okt. 1.-dec. 31. München-Esslingen,1914,J. F. Schreiber, 4+224 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben. Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm