Number of items: 256
2412820
11215
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán "Salgótarján" hamutartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 8×14 cm
1 000 HUF
2413029
11216
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán kék ékszertartó dobozkák, arany rózsadíszítéssel, 2 db, matricás, jelzett, kis mázhibákkal, 9x7x4 cm és d: 7,5 cm
1 000 HUF
2412813
11217
396
Other collectibles
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, kis mázhibával, m: 21,5 cm
2 000 HUF
2412773
11218
396
Other collectibles
Hollóházi AMFORA-ÜVÉRT porcelán hamutál, részben kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal, kopott, d: 15 cm
1 200 HUF
2412915
11219
396
Other collectibles
Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2 400 HUF
2412724
11220
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán bonbonier, rózsával díszített, áttört fedéllel. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm, d: 10,5 cm
4 000 HUF
2411753
11221
396
Other collectibles
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
3 000 HUF
2411383
11223
396
Other collectibles
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
2 600 HUF
2409203
11224
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
1 200 HUF
2378679
11225
396
Other collectibles
1 000 HUF
2404584
11226
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán gyertyatartó három ágú, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 30 cm
6 000 HUF
2390818
11227
396
Other collectibles
Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m