Chinaware / Porcelain Number of items: 256
2392378
11191
396
Other collectibles
10 000 HUF
2405636
11192
396
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
1 800 HUF
2377614
11193
396
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2404193
11194
396
15000
Other collectibles
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal.
15 000 HUF
2411259
11195
396
Other collectibles
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm
7 000 HUF
2394565
11196
396
26000
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm
26 000 HUF
2401479
11197
396
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, fa keretben, 15x15 cm
20 000 HUF
2391285
11198
396
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
3 000 HUF
2412509
11199
396
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7,5x4,5 cm
3 000 HUF
2412695
11200
396
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm
5 000 HUF
2412704
11201
396
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm
4 000 HUF
2407246
11202
396
Other collectibles
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035