14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Való Ibolya (1958-): Dombos Vízparti táj, 1998. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, kissé sérült (apró felületi festék lepergésekkel), fa keretben, 48×88 cm