10378.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm