10380.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Napfényes táj. Olaj, fa. Dekoratív, historizáló keretben, 20,5×27,5 cm