10535.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. Számozott (139/150). Üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm