10398.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jeni Bertrand (?) jelzéssel: Rivaldafényben. Akvarell, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett sérült keretben. 13x17,5 cm