19114. 396. Closed Online auction Jewellery
6 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst(Ag) kiskanál, díszes nyéllel, vésett mintával, jelzett, kopásokkal, h: 13 cm, 16,15 g
Photo of the item taken by : tm