15031.
396. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Robert F. Scott: Angolok a déli sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.),(Franklin-ny.), 1 t.+299 p.+44 t.(Két kétlapos, egészoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kihajtható térkép (39x31 cm.) Szövegközti fekete-fehér képekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.