15029.
396. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A sötét kelet árnyéka. The shadow of the gloomy est. Fordította: Balassa József. Bp., [1928], Franklin, 143+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.