15013.
396. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. V. Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p.+1 (Stájer népviselet, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.