Books: Religion

Number of items: 46

Szentek lexikona. Budapest, 1994, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborító, fekete-fehér és színes szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
17830.

1 000 HUF
Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Szerk.: Bárány Ignác. Bp., 1890, Szent István-Társulat, 460+VII p. VIII. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van.
17831.

1 000 HUF
Kniha Balmu. hn., 1888, W. Praze. Cseh nyelvű egyházi könyv. Korabeli fém veretes bőr kötésben, rossz, széteső állapotban, kijáró lapokkal, hiányos.
17832.

2 000 HUF
17833.

1 200 HUF
Barna Gábor: Búcsújáró és kegyhelyek Magyarországon. Bp., 1990, Panoráma. Kiadói papírkötés.
17834.

1 000 HUF
Mészáros István: A Conti utcától Recskig. Újabb Mindszenty-kutatások. Bp., 2007, Eötvös. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17835.

1 200 HUF
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Bp., 1985, Könyvértékesítő vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
17836.

1 000 HUF
Új testamentom. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1917, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17837.

1 000 HUF
Bangha Béla S. J.: Nagy kérdések útján. Gondolatok a világnézeti kérdésről. Katolikus kultúrkönyvtár I. kötet. Bp., 1923, Magyar Kultúra. 103 p. Második kiadás. Kissé szakadt kiadói papírkötés.
17838.

1 000 HUF
A Ratisbonne testvérek és a Notre Dame de Sion. Életrajzi vázlatok, francia eredeti nyomán. Szerk.: P. Bangha Béla. Bp., [1933], Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 46 p. Szakadt kiadói papírkötésben, kissé hiányos borítóval.
17839.

1 200 HUF
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. II. kiadás. Kézzel írt ajánlással. Bp., Korda R. T., 1937. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben.
17840.

1 000 HUF
Tad Szule: II. János Pál pápa élete. Ford.: Zentai Éva, Falvay Mihály. Bp.,1996,Magyar Könyvklub-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés
17841.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF